Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Biciklete per femije me 3 rrota, nje para, 2 mbrapa dhe pedale Me nje skelet te forte metalik dhe me nje kosh mbrapa per mbajtjen e aksesoreve te ndryshem Timon me doreza qe nuk demtojne duart E pajisur me rripa sigurie, mbajtese dhe me doreze per ta shtyre Material prej plastike kombinuar ne ngjyrat e zeze me te roze

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Mikelino
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Mikelino
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.