Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Legen ngjyre blu, material plastike i bute Ideal per perdorime te ndryshme

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#25606

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Enes Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Enes Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.