Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kosh per hedhjen e mbeturinave, material plastike me dizenjo me punim dantelle Vjen ne ngjyrat i bardhe dhe blu Me kapacitet 9 liter

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#25605

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Enes Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Enes Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.