Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kulete shkolle per femije me zinxhire dhe 3 hapje, per te mbajtur te gjitha mjetet shkollore si lapsat, stilolapsat, kompas, vizore , ngjyra dhe penela, Me ngjyre roze dhe princeshat me te dashura te Disneit

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Europrinty
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Europrinty
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.