Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Paisje per sperkatjen e bimeve apo luleve Mjaft e thjeshte ne perdorim Mjafon te hidhni perberesin ujin apo pesticidet kaq te nevojshem per jetegjatesine e bimeve , ne shishe dhe te shtypni butonin perkates Kapaciteti 2 litra

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#24915

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Aksesore

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.