Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Set larje per bebe Govate + paisje per mbajten e bebit gjate larjes ne govate per ta mbajtur ne distance nga uji + kove + sapllak ngjyre blu Material prej plastike Nje set kaq i domosdoshem per kujdesin e vogelusheve tuaj

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Mikelino
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Mikelino
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.