Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Gershere Krasitje Orient MK122 qe përdoret për krasitje rrushi, lulesh, peme frutore etj është e përbere nga material çeliku special me sipërfaqe kundra ngjitjes. Kjo gershere ka nje dorezë egonomike e cila është e përshtashme gjate punes. Me permasa 230 mm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#23105

Kategori: Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Work Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Work Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.