Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Byrzylyk imitim Cartier kaq i bukur Material stainless steel qe ruan ngjyren dhe nuk nxihet Vjen me ose pa gure.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#19831

Kategori: Bizhu & Aksesore, Femra, Byrzylyk

shopaholic
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
shopaholic
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.