Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Xhel për flokët i fortë, i mbron dhe i jep stilimin e dëshiruar. Me aromë luleshtrydhe dhe nuk lë mbetje të padëshiruara mbas përdorimit. 100 ml. Made in Italy

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Wahl Cosmetic Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wahl Cosmetic Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.