Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Maskë me proteina të qumështit për flokë të thatë, të zbehtë dhe trajtime të shpeshta ,të tilla si zbardhimi ose i përhershëm. Formula e kësaj maske e pasur me përbërës aktiv mbron, rigjeneron dhe hidraton flokët në mënyrë homogjene. Duke e masazhuar flokun butë dhe për dy ose tre minuta kjo maskë vepron. 5000 ml . Made in Italy

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Wahl Cosmetic Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wahl Cosmetic Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.