Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Balsam për flokët me veprim të menjëhershëm. Formula e tij dyfazore vepron si një kondicioner dhe ristrukturues i thellë për flokët e thatë, të trajtuar, të brishtë dhe rebel. Zbut, hidraton dhe shton flokët duke rikthyer vitalitetin dhe shkëlqimin , duke i mbrojtur nga agjentë ekstremë atmosferikë. 250 ml. Made in Italy

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Wahl Cosmetic Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wahl Cosmetic Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.