Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Është produkti ideal për stilimin e flokëve dhe kryesisht për flokët kaçurrela i cili është shumë efikas dhe i mbron flokët nga djegja e paisjeve elektrike. 250 ml. Made in Italy

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Wahl Cosmetic Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wahl Cosmetic Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.