Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Parfum me një aromë të cilësuar si e mistershme.Ekstraktet e borzilokut të freskët të kombinuara me drurin e dardhës së egër e bëjnë këtë parfum unik dhe enigmatik njëkohësisht. Aromë tipike mashkullore ,e fortë dhe bashkohore. 100 ml. Made in UK

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#15146

Kategori: Bukuria & Shendeti, Parfume, Meshkuj

Wahl Cosmetic Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wahl Cosmetic Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.