Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Xhel mbas dushi për një aromë të freskët që i përshtatet stilit tuaj të jetesës aktive, kjo aromë freskuese përmban një përzierje të piperit të zi, ekstrakteve të freskëta të mollës, të mbështetur me ekstrakte drurësh prej arrëmyshk. Kjo aromë e gjithanshme dhe e paharrueshme punon për kohën e ditës dhe të mbrëmjes. 200 ml. Made in Italy

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#15136

Kategori: Bukuria & Shendeti, Makeup, Trupi

Wahl Cosmetic Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wahl Cosmetic Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.