Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Një aromë e freskët dhe delikate, në ngjyrë rozë feminiteti që përcjell energji pozitive. Me përbërje të agrume dhe mollës së gjelbër kombinuar me lule të bardha.Gjithashtu në thelb përmban lulen e jaseminës dhe të çajit të gjelbërt ,për një aromë delikate femërore dhe të lehtë. 30 ml. Made in Italy

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#15124

Kategori: Bukuria & Shendeti, Parfume, Femra

Wahl Cosmetic Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wahl Cosmetic Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.