Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Një aromë intriguese dhe florientale e cila përbëhet me shkëlqim bergamot dhe boronicë ndjekur nga petalet e egra të trëndafilave.Saktësohet si një kopsht i fshehtë ku lulet e harlisura, delikate dhe aromatike të jasemines bashkohen me zbukurim dru sandali dhe kedri të bardhë. Kjo arrin në rezultatin e shume dëshiruar, një aromë të lehtë dhe femërore. 30 ml. Made in Italy

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#15122

Kategori: Bukuria & Shendeti, Parfume, Femra

Wahl Cosmetic Albania
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Wahl Cosmetic Albania
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.