Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

SMARTWATCH GT88 , BLACK Specifikimet: Modeli: GT88. CPU: MTK2502. Versioni i Bluetooth: 4.0. Kamera: 2.0M. Shfaqja: 1.54 inç LCD TFT HD LCD 2.5D. Rezolucioni: 240 * 240 piksel. I papërshkueshëm nga uji: IP57. Ju lutem mos e mbani atë për të notuar apo kur jeni ne dush . Lloji i rrjetit: GSM / GPRS 850/900/1800 / 1900 MHz. Memoria: 128MB + 32MB, kartë TF deri në 32 GB.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#13247

Kategori: , ,

Infotech
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Infotech
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.