Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Smartwatch G72 Me karte SIM Kontrolloni femijen tuaj ne cdo moment te dites Shikoni vendodhjen dhe telefonojeni ne cdo moment me ane te GPS Procesori MTK2503 Madhesia e ekranit 1.22 ” TFT LCD HD Rezoluta: 240 * 240 Pesha: 40g Bateri 400mAh polimer

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#13245

Kategori: , ,

Infotech
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Infotech
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.