Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kostum saune per ata qe duan te bien ne peshe thjesht,lehte dhe pa shpenzuar shume para. Dizenjim ekzaktesisht per tju ndihmuar te djersisni dhe te digjni kalorite e teperta dhe te clironi toksinat nga trupi juaj. Material shume cilesor PVC i cili eshte rezistent dhe izolues ndaj djerses dhe eres. Mund ta mbani veshur gjate aktiviteteve te perditshme,ne palester,kur vraponi apo cdo sport tjeter qe ushtroni. Sa me gjate te mbahet veshur aq me shume dhjam do digjni. Masa S-3XL.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.