Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Termometer Infrared DT8836 Teknologji infrared per matjen e sakte te temperatures. Edhe pa qene per kontakt. I shpejte,i sigurt dhe higjenik. Detekton temperaturen e ballit ose veshit. Gjithashtu mat edhe temperaturen e ambjentit , te qumeshtit apo ushqimit te bebes. Ekran i madh per lexim te thjeshte. Ndryshim i ngjyres kur temperatura eshte e larte.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Infotech
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Infotech
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.