Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Termusi elektrik i ushqimeve ju mundeson ngrohjen e ushqimeve ne menyre cilesore pasi ndermjet kapakeve te termusit ka hapesire per te derdhur uje dhe ne momentin kur pajisja ndizet ajo do te nxjere avull. Eshte goxha praktike sepse mund te vendosni disa lloje te ndryshme ushqimesh per ti ngrohur ne te njejten kohe.Fuqia 200W, Kapaciteti 2L

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110088

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.