Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Fshesa me korent SOKANY SK-3389 Kapaciteti i filxhanit të pisllëkut eshte 1 litër; Filter HEPA dhe thithje të fuqishme ofrojnë pastrim të plotë Kaloni lehtësisht nga pastrimi i qilimave në dysheme të forta me rrokullisjen e një çelësi. Filtrat e filxhanit të papastërtisë dhe filtri pas motorit ndihmojnë në kapjen më shumë pluhur të imët dhe grimca. Filtrat lahen lehtesishte dhe jane të ripërdorshme 5 M kordon

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#110019

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Fshesa me Korent

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.