Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tenxhere multicooker Modeli: LT-60, per gatime te shijshme me presion, te gatuara ne menyre te shpejte pa ju munduar dhe pa harxhuar energji elektrike.Perfekt per te realizuar pjatat tuaja te preferuara me me pak vaj pa humbur vlerat ushqyese si: supa, gjellera te ndryshme, patate, oriz, mish, peshk, kek etj pasi vjen me 15 programe gatimi ne nje tenxhere te vetme.Me ekran dixhital, perbehet prej materiali celiku inoksi dhe pastrohet teper lehtesisht. Kapaciteti: 6L Fuqia: 1000W

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#109742

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.