Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Grill elektrike per barbeque Modeli: HY9096A, per te gatuar ushqime te ndryshme e te shijshme me miqte apo te afermit tuaj ne kampe, shtepi apo aktivitete te tjera.Ideal per te gatuar mishin, perimet apo ushqime te tjera pa elemente toksik, duke i ruajtur keshtu te gjitha vlerat ushqyese.Mund te gatuani ne pjesen e siperme e te poshtme te saj fale 6 tiganeve te vegjel te gatimit te cilet jane te pajisur me doreza rezistente ndaj nxehtesise dhe nuk lejojne qe ushqimi te ngjitet.Me temperature konstante.Tensioni: 220V - 50Hz Fuqia: 1000 W Permasat: 37 x 22 x 9.5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#109584

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Big Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Big Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.