Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Cigare elektronike Adada D60, e disponueshme me shije te ndryshme dhe teper te shijshme si: Grape, Bluer Razz, Cola, Double Apple, Waterlemon Ice, Mixed Fruit, Watermelon Strawberry dhe Peach Ice.Vjen me nje dizajn teper terheqes dhe ergonomik.Me porte karikimi te tipit C.Mundeson 6000 thithje.Kapaciteti: 15 ml.Bateria: 600mAh.Zgjidhni shijen tuaj te preferuar!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#102715

Kategori: Elektronika, Kujdesi personal, Kujdesi Personal

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.