Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks me Bluetooth mini Modeli: WS-887, vjen me nje dizajn elegant perfekt per tu marr kudo me vete per te kaluar momente te kendshme me miqte dhe te afermit tuaj. Suporton: Bluetooth V4.0, radio FM, karten TF/SD, fole USB të stilolapsit, modalitetin e hyrjes AUX, gjithashtu nuk e humbet lidhjen me pajisjen gjate kryerjes se telefonatave. Fuqia e daljes: 5WKoha e karikimit: 2 ore Koha e perdorimit: rreth 10 ore Kapaciteti i baterise: 820mAh

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96346

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.