Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Boks me Bluetooth portativ 3 inch Modeli: KTF-1421, perfekt per festat karaoke me miqte dhe familjen tuaj.Ka vend per USB, karte memorie dhe fish Aux, mund te lidhet me FM radio, BT, USB, TF, MIC, AUX.Bateri e rikarikueshme litiumi: 1200mAh Permasat: 13.5x13x15.5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96339

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.