Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Maske per femije, kaq e vecante vjen me dizajnin e nje luani teper te bukur me drita shumengjyreshe dhe efektin e ndryshimit te zerit, duke bere zerin e nje plaku te vjeter dhe te nje femije te lezetshem.Vjen me nje dizajn ergonomik dhe teper te rehatshem.Karikohet me fishe USB, Koha e nje karikimi te plote: 2 ore Koha e perdorimit: 1.5ore E pershtatshme per femije te moshes 6 vjec+

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#96333

Kategori: Elektronika, Argetim, Aksesore

Elektronic Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Elektronic Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.