Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Grirese mishi, vjen me nje dizanj kompakt, teper te thjeshte per t’u perdorur dhe pastruar.Pajisja qe i nevojitet cdo shtepie dhe kuzhine profesionale, i dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj si mishin, perimet, frutat, erezat, arrat apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte, ne pak kohe dhe pa mundim.Me dy shpejtesi te rregullueshme sipas deshires dhe 4 tehe te mprehta celiku inoksi te nje cilesie te larte per nje coptim perfekt.Fuqia 300W Kapaciteti: 2L Tensioni: 220V-50Hz

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95451

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Ideal Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Ideal Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.