Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Raft portativ, kaq elegant ne ngjyre te bardhe perfekt per organizimin e eneve te kuzhines, librave, kepuceve apo aksesoreve te tjere.Vjen me dy doreza ne anesore te cilat e bejne teper te lehte transportimin e tij.Ka nje strukture teper te qendrueshme prej materiali plastik dhe tuba inoksi qe montohen teper lehtesisht.Ne paketim vijne 3 rafte, te cilet mund ti mbani te montuar ose jo sipas nevojes.Permasat: 44 x 22.5 x 23.5cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.