Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shall per femra me kuadrate, kaq te bukur dhe te ngrohte, prej materiali cashmere 100% viskoz qe nuk pushezohet.Permasat: 180 x 68 cm Te disponueshem ngjyrat si ne foto.Per tu dukur stil gjate diteve te ftohta te dimrit!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95431

Kategori: Fashion, Veshje Femra, Shaje

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.