Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Furce per pastrimin e xhamave te makines, kaq praktike ne perdorim vjen me pecete mikrofiber teper cilesore, perfekte per te larguar pluhurat apo papastertite e ndryshme duke mos e demtuar siperfaqen e duke i dhene nje pamje te paster e te qarte.Permasat: 40 x 12.5 x 8.8cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.