Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Organizues vezesh, kaq i bukur ne ngjyre te bardhe, perbehet prej materiali plastik teper cilesor, vjen me 3 shtresa te cilat organizojne 30 veze ne total duke reduktuar thyerjen e tyre, organizuar frigoriferin dhe per te mbajtur sa me paster hapesiren e kuzhines tuaj.Ne pjesen anesore te organizuesit jane dy doreza te cilat mundesojne transportim sa me te lehte te tyre. Permasat: 25 x 9.5 x 19.5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.