Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Koke rripi sigurimi, vjen me funksion kryesor parandalimin e zhurmes qe krijohet nga mosvendosja e rripit te sigurimit, ne rastet kur personat perjashtohen me ligj ndaj perdorimit te rripit te sigurimit.Sherben gjithashtu si zgjatues per personat qe nuk ndihen te lirshem nga gjatesia e rripit te sigurimit, grate shtatezena, mbipeshe etj.Teper e lehte per tu instaluar, mjafton ta fiksoni ne koken ekzistuese te rripit.Perbehet prej materiali plastik + metal.E pershtatshme per te gjitha llojet e kokave te sigurimit.Permasat: 8.5 x 5 x 2.7 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95343

Kategori: Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore te Tjere

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.