Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Solucion pastrimi per elektroshtepiake, zgjidhje perfekte qe i nevojitet cdo amvise per te larguar yndyrnat, njollat e forta apo shenjat qe mund te krijohen me kohen per ti bere pajisjet tuaja si te reja edhe pas disa vitesh perdorimi duke ju rikthyer shkelqimin.Pervec funksionit pastrues sherben gjithashtu si dezinfektues dhe aromatizues.Perfekt per te pastruar soben e gatimit, furren, aspiratorin, mikrovalen, frigoriferin etj duke ju dhene shkelqim dhe nje arome freskie limoni.Sasia: 500ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.