Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Biciklete per femije me rrota 12", kaq e bukur, e pershtatshme per moshen 2-4 vjec.Perfekte per ti mesuar bicikleten te voglit tuaj teper lehtesisht fale balaces qe i ofron.Permasat: 65 x 35 x 48cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Bike Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bike Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.