Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shporte per biciklete, kaq e bukur vjen me nje dizajn te vecante, prej pelhure oxfordi + material aliazhi alumi te forte dhe te qendrueshem.E pershtatshme per timona nga 8,7-12,5inch.Perfekte per te mbajur ushqimet, aksesore te ndryshem apo kafshen tuaj shtepiake nderkohe qe levizni me biciklete.Gjithashtu mund ta perdorni si cante pazari pasi ta shkepusni nga timoni apo si cante pikniku pasi eshte multifunksionale. Permasat: 34 x 28 x 25 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Bike Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Bike Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.