Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Jastek mbeshtetes per qafen, ne forme U, ideal per tu perdorur ne sallone bukurie, qendra masazhesh etj.Perbehet prej materiali teper cilesor dhe te rehatshem me elasticitet te larte i cili mer formen sipas trupit tuaj.Permasat: 50 x 20 x 13 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.