Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Puzzle per femije me muzike, kaq i vecante dhe terheqes.Pervecse argeton femijen sherben dhe si loder edukative pasi vjen me 5 lojra te ndryshme te cilat nxisin imagjinaten e femijes tuaj.Ngjyrat kaq te vecanta te kafsheve te ndryshme terheqin vemendjen e femijes duke nxitur kreativitetin dhe koordinimin dore sy te tij.Perbehet prej materiali plastik ABS jo te demshem per femijen.I pershtatshem per moshen 1-5 vjec.Permasat: 36.5 x 32 x 26 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#95171

Kategori: Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Toy Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Toy Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.