Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Karrige ushqimi per femije 2 ne 1, ideale per te mbajtur te sigurt te vegjlit tuaj nderkohe qe i ushqeni, vjen e pajisur me tabaka ne pjesen e perparme te cilen mund ta hiqni sipas deshires duke e shendrruar ne nje karrige lekundese dhe relaksuese per femijen.E pajisur me nje rrip sigurie me tre pika per te pasur siguri shtese per femijen tuaj.Promovon rehati dhe siguri, dridhje qetësuese dhe lëvizje të buta lëkundëse për të qetësuar foshnjën.Inkurajon zhvillimin e aftësive motorike.Ndërsa foshnja arrin dhe kap lodrat, përmirëson koordinimin e syve dhe aftësitë motorike.Pastrohet teper lehte.Pesha maksimale e fëmijës: 18 kg Te pershtatshme per moshen 0-36 muajsh.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kids Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kids Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.