Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Kanalet dhe tubacionet e bllokuar jane diçka me te cilen te gjithe mund te jemi perballur te pakten nje here, ndaj ne ndihme ju vjen ky zhbllokues lavamani, nje locion tretes i fuqishem per pastrimin e tubave te lavamanit i cili heq yndyrat, fijet e flokeve, letrat apo papastertite e tjera. Perfekt per t’u perdorur ne tuba, tualete, lavamane, vaska dhe në linja te tjera kryesore te kullimi duke mos i demtuar ato. Sasia:500 gram. Mjafron te hidhni pak nga solucioni dhe ta lini te veproje per rreth 30minuta.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.