Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Zierese vezesh me avull me 2 kate, nje produkt kaq i nevojshem per cdo shtepi, Ideal per gatimin e vezeve ne menyre perfekte ashtu sic i deshironi: te ziera, omlete apo pak te gatuara, Me teknologji qarkullimi me avull, Mund te gatuani deri ne 12 veze njekohesisht, perfekt edhe per gatime te tjera me avull, Teper e lehte ne perdorim, ze pak vend dhe shume e thjeshte ne perdorim. Mjafton te hidhni ujin ne bojlerin e vezes dhe te vendoseni kapakun.Permasat: 20 x 14.5cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94573

Kategori: Elektronika, Elektroshtepiake, Aparate Gatimi

Erstore
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Erstore
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.