Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Maske per floket me keratine, per floke te shendetshem, te drejte dhe te bute si mendafshi.Pervecse kujdeset dhe hidraton floket tuaj parandalon keputjen e flokut dhe majat dyshe.Mjafton ta aplikoni ne floke pas perdorimit te shampos dhe mbajeni per 3-5minuta, me pas shperlajeni me uje te bollshem.Per perdorim profesional ne sallone por edhe shtepiak.Sasia: 1000ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.