Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Scrub trupi me kristale kripe, i cili jo vetem qe pastron lekuren tuaj nga qelizat e vdekura, i fal asaj nje arome te kendshme por gjithashtu e ushqen, hidraton ne menyre te persosur lekuren dhe e eksfolion, duke e mbajtur ate te bute si mendafshi.Zgjidhni te preferuarin tuaj me ekstrakt trendafili, limoni, arre kokosi, mente, qumesht, aloe vera, xhinxher, levander dhe kafe.Sasia: 1000g

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.