Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Masazhues per kembet EMS Foot Massager, vjen me nje dizajn unik dhe funksion multifunksional perfekt per masazhimin e kembeve, terapi, stimulimin e pikes se akupunktures, lehtesimin e dhimbjeve, reduktimin e lodhjes etj.Nepermjet pulsit termik me frekuence te ulet (EPS/EMS) teknologjia e përcjelljes (nxehtesia) i stimulon muskujt e kembeve tuaja, promovon qarkullimin e gjakut dhe ne kete menyre i relakson ato.Perbehet nga nje tapet i bute dhe i rehatshem.Lidhet teper lehtesisht me sistemin e operimit te pulseve. Permasat: 32 x 17 x 3cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.