Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Pajisje per yoga, perfekte per korrigjimin e qendrimit tuaj.Perbehet prej materiali NBR + PP dhe tub çeliku inox.Pervecse permireson qendrimin tuaj gjithashtu ndihmon dhe ne clirimin me problemet e qafes e te shpines.E pershtatshme per te rritur dhe femije.Permasat: 50 x 8 x 6.2 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Magic Shop
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Magic Shop
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.