Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Shishe termus, teper elegante dhe moderne, perfekte per mbajtjen e fresket apo te ngrohte te ujit dhe lengjeve tuaja te preferuara per 8 deri ne 10 ore ne varesi te nxehtesise se lengut te hedhur. Material celiku inoks i nje cilesie te larte pa BPA dhe toksina , i pajisur me nje kapak hermetik.Praktik per tu marr kudo me vete. I disponueshem ne ngjyrat si ne foto.Kapaciteti: 500ml

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.