Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Solucion per pastrimin e frigoriferit, solucioni i duhur qe ju nevojitet per te pastruar dhe higjenizuar lehtesisht frigoriferin tuaj.Vjen me nje formule te vecante qe largon papastertite me te veshtira.Mjafton vetem te sperkatni drejtperdrejt pastruesin ne zonen e deshiruar dhe me pas te perdorni nje peshqir ose sfungjer per te fshire derisa te hiqen papastertite.I perkryer per cdo shtepi!

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kitchen & Home
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kitchen & Home
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.