Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Tende portative per bebe 2 ne 1, kaq e vecante ne ngjyre gurkali me gri.Perfekte per te vendosur te voglin tuaj per tu relaksuar ne shtepi apo nderkohe qe udhetoni pasi vjen me dyshek te rehatshem e te trashe premium rezistent ndaj ujit me carcarf qe mund te lahet, tende te rregullueshme me ajerosje per ta mbrojtur ate nga mushkonjat dhe me rrjete ne pjesen anesore nga ku mund te kontrolloni te voglin tuaj nderkohe qe fle.Mund ta merrni kudo me vete pasi ne pak sekonda mund ta palosni dhe ta shnderroni ne nje cante transporti duke kursyer ne kete menyre hapesire.E pershtatshme per tu perdorur per femije te sapolindur deri ne momentin qe ai fillon te shtyje kembet ose duart larte.

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kids Store
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Kids Store
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.