Duke u ngarkuar...
-
+
Bli Tani
Pershkrimi

Paketa permban 49 kube konstruksionesh shumengjyreshe 1.5x1.5 cm. Gjinia Djale vajze Ngjyra Shumengjyresh Materiali Druri * KUJDES! Nuk eshte i pershtatshem per femijet nen 3 vjeç. Gjatesia x Gjeresia x Lartesia 1.5x1.5x1.5 cm

Transporti

Tirane 12-24 Ore (100 Leke)

Rrethe 24-48 Ore (200 Leke)

Kosove 72 Ore (5 Euro)

Kodi:#94311

Kategori: , ,

Home Supplies
(100% Vleresime)
Vizito dyqanin
Home Supplies
Shkarko Gjejevete.al

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.